Wiadomości

 • Zbiórki OSP w Trzcińcu – Sztab Nr 306 15 grudnia 2019

  W niedzielę 15 grudnia zbiórki na rzecz Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” będzie prowadził Sztab Nr 306 przy OSP w Trzcińcu. 

  Miejsca zbiórki:

  • siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcińcu w godzinach od 9 do 20,
  • na placu parafialnym przy Kościele w Chodlu od godziny 9 do 13.
 • Zbiórka organizowana przez Studencki Teatr BOHEMA w Lublinie 15 grudnia 2019

 • Zaproszenie 13 grudnia 2019
  W najbliższą niedzielę, tj. 15 grudnia br., zapraszamy mieszkańców gminy Wólka na koncert podsumowujący tegoroczną zbiórkę w ramach Akcji PDPZ. Po mszy świętej o godz. 11.00 w kościele pw. Jezusa Miłosiernego w Turce na osiedlu Borek zaśpiewa dla nas „Niebiańska Kapela” ze SP nr 10 w Lublinie, pod opieką Pani Elżbiety Mili-Suskiej.
   
  Pozdrawiam serdecznie
  Edyta Dobek
 • Dar serca za Dar serca „aukcja” PDPZ 11 grudnia 2019

  Przed nami kolejne wydarzenie w ramach tegorocznej akcji charytatywnej ” Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

  Tradycyjna niecodzienna „aukcja” przedmiotów ” Dar Serca za Dar Serca ” Zgodnie z zasadami i tradycją naszego pospolitego ruszenia gorących serc, zbieramy tylko dary rzeczowe, „wylicytowane ‚ kilogramy i sztuki darów, znajdą się w paczkach dla podopiecznych Akcji.

  Galeria Aukcji – kliknij

  Dzięki jej współorganizatorom: TPD, Caritas Archidiecezji Lubelskiej, Bractwu św.Brata Alberta i MOPR w Lublinie, mamy nadzieję, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia dary serca ucieszą Dzieci, Ich Rodziny i Osoby w potrzebie.

  Wszelkie informacje pod numerem bezpłatnej infolinii 800-600-650

  Spotkamy się, już jutro 12 grudnia o godz.15.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Spokojnej , wydarzeniu ” Dar Serca za Dar Serca ” patronuje Wojewoda Lubelski Lech Sprawka.

  Przekazane – podarowane Akcji przedmioty-dary serca prezentujemy w Galerii na www.pdpz.pl

  Będą z nami, jak zawsze, dedykując dar talentu, Przyjaciele Artyści – Natalia Wilk, Tomek Momot, Piotr Selim, Paweł Błędowski i Najmłodsi.

  Zapraszamy.

  Spełnijmy marzenia – do spełnienia!


  Ewa Dados

 • Żużlowcy Dzieciom 7 grudnia 2019

  W dniu 4 grudnia 2019 roku w Galerii Olimp  w ramach wyjątkowego spotkania „Żużlowcy Dzieciom” fani lubelskiego żużla przekazali na rzecz podopiecznych naszej Akcji ponad ćwierć tony darów: zabawek i słodyczy. Słodkości i maskotki, także gry i zabawki edukacyjne zostały przekazane  Dzieciom przebywającym  w 12 lubelskich  ośrodkach  szkolno- wychowawczych, rodzinnych domach dziecka, świetlicach i podopiecznym ognisk wychowawczych!  W Dniu św. Mikołaja  po słodycze i maskotki kolejne placówki zgłaszały się do Głównego Magazynu Akcji.

  Akcja trwa, sztaby można rejestrować przez www.pdpz.pl, biuro przy Radiu Lublin czynne jest od 9:00-18:00 codziennie od poniedziałku do piątku.

  Dary  można przekazywać do punktów przyjmowania darów rzeczowych: w Domu kultury Kolejarza przy ul. Kunickiego 35 oraz w Biurze Organizacyjnym Akcji w Radiu Lublin, przy ul Obrońców Pokoju 2.

  Zapraszamy!