Kategoria: zbiorki

Mecz piłki nożnej: Studenci vs. Prowadzący KUL

Sztab Akcji Nr 100 serdecznie zaprasza na niezwykły mecz. Dnia 16 grudnia o godzinie 19.30 w hali sportowej KUL (Konstantynów 1G) odbędzie się Uniwersytecki Mecz Piłki Nożnej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, w którym prowadzący zajęcia zmierzą się ze studentami.

Zbiórki OSP w Trzcińcu – Sztab Nr 306

W niedzielę 15 grudnia zbiórki na rzecz Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” będzie prowadził Sztab Nr 306 przy OSP w Trzcińcu.  Miejsca zbiórki: siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcińcu w godzinach od 9 do 20, na placu parafialnym przy Kościele w Chodlu od godziny 9 do 13.

„Dar Serca za Dar Serca”. Podziękowania i co udało się zebrać

Dziękujemy wspaniałym Uczestnikom naszego wyjątkowego spotkania „Dar Serca za Dar Serca” pod patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki. W Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego zakończyła się  „Aukcja” przedmiotów. Przyniosła wiele deklaracji przekazania darów dla najmłodszych podopiecznych Akcji i ich rodzin, a wylicytowane kilogramy i sztuki żywności i środków czystości od jutra będą przekazywane do Głównego Magazynu Akcji. Oto wyniki „Aukcji ”...

MECZ SŁODKICH SERC ! ZA NAMI !

WYGRAŁY DZIECI -RADOŚĆ DLA NAJMŁODSZYCH !

OGÓŁEM 959,06 KG DARÓW.

SŁODYCZY: 640,80 KG- OD KIBICÓW, KOSZYKARZY I ZJEDNOCZONEJ DRUŻYNY GWIAZD SPORTU

MLEKO W PROSZKU: 300 KG- OD OSM KRASNYSTAW

SPRZĘT SPORTOWY DLA DZIECI : 18,26 KG ( PIŁKI, LOTKI, SKAKANKI, GRY PLANSZOWE, ZESTAWY DO TENISA STOŁOWEGO)

OD PANA MARSZAŁKA .

DZIĘKUJEMY !!!

SOSW w Firleju (28)

Witamy! Sztab nr 28 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Firleju prowadzi zbiórkę na terenie ośrodka w terminie 22.11. – 13.12.2019r. Pozdrawiamy!

Charytatywna Masa Krytyczna

Wszystkich miłośników jednośladów i wiernych Wolontariuszy naszej akcji PDPZ zapraszamy do udziału w dzisiejszej Charytatywnej Masie Krytycznej. Lubelscy rowerzyści w ramach comiesięcznego rowerowego przejazdu ulicami Lublina – tzw. Masy Krytycznej, będą zbierać dary na rzecz akcji PDPZ. Początek na Placu Litewskim o godzinie 18:00. Wolontariusze przyjadą  po zbiórce pod siedzibę Radia Lublin ok. godziny 19:10, potem zamierzają dostarczyć dary do...